2012-04-23
dodano

Nightskating!

2012/04/23  |  rolki   |  27  |  1  |   |  4

W ostatnią sobotę (21.04.2012) w Katowicach w ramach Street Art Fesival odbyła się pierwsza, z planowanych 6 w tym roku, edycja "night skating".

Nightskating! © kubaurbanczyk.pl

Zainteresowanie jakim cieszyło się to wydarzenie przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów: około godz 20:00 pod Spodkiem zebrało się ponad 3000 chętnych do przejechania na rolkach prawie 25 kilometrowej trasy. Wśród fanów jazdy na rolkach można było dostrzec zarówno 4 jak i 70 latków. Jechali dosłownie wszyscy, Ci, dla których jazda na rolkach to tylko rekreacja, ale również rolkowi magicy, dla których jedynym ograniczeniem w czasie jazdy jest ich własna fantazja.

Nie na miejscu było by nie wspomnieć o niesamowitej atmosferze, która towarzyszyła całemu eventowi. Profesjonalna organizacja, zabezpieczenie trasy, świetna konferansjerka Pawła Komosy oraz uśmiechy na twarzach wszystkich uczestników sprawiły, że ponad 2 godzinna trasa minęła tak szybko, że zapewne każdy amator rolek odczuwał na mecie pewien niedosyt. Na szczęście szybko został on zrekompensowany wiadomością, iż już 17 maja po raz kolejny będziemny mieli okazję spotkać się w Katowicach na night skatingu, gdzie i ja wszyskich serdecznie zapraszam. Poniżej krótka relacja, dla tych, którzy potrzebują dodatkowych argumentów :)

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 4

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (1)

pinki_if 2012/04/23 11:51:19
było naprawde super:)już się nie mogę doczekać kolejnego night skatingu:)
Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?