2020-08-24
dodano

Wystawa

2020/08/24  |  rolki   |  1  |  0  |   |  5

Dziś krótko i konkretnie: zapraszam na wystawę moich prac do Stoczni Gdańskiej. Wernisaż odbędzie się już w najbliższy czwartek (27 sierpnia) o godzinie 20.00 w gdańskiej Protokulturze.

Wystawa  © kubaurbanczyk.pl

Pomysłodawcą i organizatorem jest David Jeziorski i ekipa odpowiedzialna za Rollfest 2020. Wystawa będzie jednym z wydarzeń towarzyszących tegorocznej edycji trójmiejskiego "festiwalu rolek" którego zwieńczeniem będą finały Mistrzostw Polski w Agresywnej Jeździe na Rolkach. Po więcej szczegółów nt Rollfestu odsyłam na stronę wydarzenia.

Wracając do samej wystawy: wybranie 14 zdjęć z ponad 20 letniej przygody było dla mnie bardzo trudne i czasochłonne. To pierwsza całkowicie "moja" wystawa. Po kilku próbach udało mi się stworzyć set, który zobaczycie już w czwartek. Pojawią się nim riderzy z całego świata. Zdjęcia pochodzą z lat 2006 - 2019 i powstały w Polsce, Szwecji i Niemczech. Wydruki sponsoruje (i wykonuje) firma Ikkuna, co daje mi pewność, że zdjęcia będą wyglądały naprawdę dobrze :) Wspiera nas również firma Hedonskate z którą współpracowałem przez wiele lat i której team riderzy pojawią się na wernisażu - będzie możliwość porozmawiania na żywo z niektórymi bohaterami moich zdjęć!

Zapraszam w czwartek do Stoczni!

Oceń // średnia ocena: 5

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (0)

Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?