2023-01-22
dodano

Finał ALS 2022

2023/01/22  |  rolki   |  16  |  0  |   |  4.3

Zapraszam po przerwie na krótki reportaż w jeszcze krótszej wizyty na finałach Amatorskiej Ligi Slalomowej.

Finał ALS 2022 © kubaurbanczyk.pl

Finały obyły się końcem minionego roku w Luce Arenie w Bielsku Białej i niestety był to jedyny event z tej serii na którym udało mi się być w 2022.

Amatorska Liga Slalomowa to świetna inicjatywa dla osób, które zaczynają swoją przygodę ze slalomem lub traktują ją jako długofalową zajawkę. W zawodach ligi amatorskiej I Love Rolki może wystartować każdy. Warunkiem jest brak wcześniejszych startów w "profesjonalnych" zawodach. Zawody z serii Amatorskiej Ligii Slalomowej odbywają się na terenie całego kraju, startujący podzieleni są na 3 kategorie (ALS kadet, ALS junior oraz ALS senior) a za udział w zawodach przyznawane są punkty ligowe (ALS ma patronat Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich).

Więcej info o ALS znajdziecie na stronie iloverolki.pl, a ja zapraszam na krótką relację z wydarzenia.

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 4.3

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (0)

Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?