2019-03-29
dodano

Skate In Park 2019

2019/03/29  |  rolki   |  9  |  0  |   |  5

Sezon w Skate In Parku powoli dobiega końca. Już jutro odbędzie się tam impreza Blade Day wieńcząca działalność obiektu w obecnej formie.

Skate In Park 2019 © kubaurbanczyk.pl

Skatepark, który w tym roku przygotował Paweł Komosa i jego ekipa jest jeszcze ciekawszy, niż wersje z minionych lat (archiwum: 2015/16, 2016/17, 2017/18). Przeszkód jest więcej, są większe i dają spore możliwości dobrze jeżdżącym riderom. Niestety wiele wskazuje na to, że to ostatnia edycja Skate in Parku w tym miejscu. W nieodległej przyszłości hala w której znajduje się obiekt zostanie zrównana z ziemią, a na jej miejscu powstaną bloki i kolejne osiedle.

Cieszę się, że mogłem ten ostatni raz uwiecznić na zdjęciach to miejsce. Miejsce stworzone przez jeżdżących, miejsce pokazujące że "się da" i że jest zapotrzebowanie na całoroczny skatepark na Śląsku, wreszcie miejsce w którym spędziłem wiele pozytywnych momentów i do którego chętnie będę wracał (niestety już tylko myślami). Wielka piątka dla Pawła i jego ekipy, mam nadzieję że to nie koniec SIP. Na zdjęciach tricki robią Patryk Pilch, Karol Byrski i Tomek Kwiecień, zapraszam!

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 5

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (0)

Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?