2020-02-20
dodano

SIP - pożegnanie z halą na Targowej

2020/02/20  |  rolki   |  9  |  2  |   |  5

W poprzednim wpisie trochę na wyrost pożegnałem się ze Skate In Parkiem. Inicjatywa Pawła Komosy funkcjonowała w hali na ul. Targowej do końca stycznia 2020, a już jutro odbędzie się pierwsza skate sesja pod nowym adresem..

SIP - pożegnanie z halą na Targowej © kubaurbanczyk.pl

Nie wiem, który to już raz przyszło mi żegnać się z SIP`em. Skatepark zmieniał lokalizację 3 razy, każda zmiana była wielką niewiadomą - rusza ponownie, czy nie ... Na szczęście tym razem przerwa w działaniu trwała tylko 3 tygodnie, nowa odsłona Skate In Parku - ZIP - otworzy dla Was swoje wrota już w najbliższy piątek o godzinie 16 na ulicy Ceglanej 67A w Katowicach.

Miejscówka jest mocno streetowa i wg zapewnień Pawła i jego ekipy absolutnie szalone i niepowtarzalne! Więcej informacji o pierwszej sesji znajdziecie na FB.

A dziś zapraszam na jedną z ostatnich porcji moich zdjęć Skate In Parku w starej lokalizacji. Jeżdżą Patryk Pilch, Paweł Komosa, Karol Byrski, Sebastian Gruba i Krystian TurboHenio Zarzeczny.

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 5

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (2)

Basza 2020/02/21 12:28:20
dzięki za udaną sesyjkę!
Dominik Kielan 2020/02/25 15:28:32
Klasa. Oby tak dalej. Powodzenia
Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?