2013-05-23
dodano

Made in France

2013/05/23  |  rolki   |  18  |  2  |   |  0

W miniony piątek miałem okazję gościć dziewczyny z Team Powerslide Polska oraz francuzów: Alexandra Clarisa i Borisa Rozbroja – czołówkę światowego slalomu na rolkach.

Made in France © kubaurbanczyk.pl Made in France © kubaurbanczyk.pl

Dzięki swojej pasji podróżują oni po całym świecie, poznają ludzi, zdobywają coraz ważniejsze trofea, a przede wszystkim rozwijają swoje umiejętności. Ekipa całkiem niedawno wróciła z mistrzostw świata w Korei, gdzie każdy z nich stanął na podium! Mając takich riderów w rodzinnym mieście nie mogłem nie zrobic zdjęć. Goście zrobili krótką rozgrzewkę pod miejską biblioteką, później firma Intruz podrzuciła nam kilka nowych ciuchów i udaliśmy się na miejscówkę którą pokazywałem Wam już na kilku zdjęciach (za jakiś czas trafi na bloga większy materiał z tego spotu). To jedno z niewielu miejsc, do których tak bardzo lubię wracać ze skaterami - każdy z nich eksploruje je w inny sposób, co powoduje, że miejsce nie “nudzi mi się fotograficznie”.

Efekty ? Oceńcie sami, zapraszam!

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 0

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (2)

looki 2013/05/23 13:55:24
trochę szarobure ale fajne!
LR 2013/05/25 15:50:27
wielkie archiwum zdjęć tu kolega posiada! pierwszy raz dziś wszedłem, ale nie ostatni na pewno!
Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?