2013-06-24
dodano

Montre Livingston

2013/06/24  |  rolki   |  1  |  1  |   |  0

Relacja z Summerclasha pojawi się na blogu jeszcze w tym tygodniu, właśnie pracuję nad zdjęciami. Dziś mini zajawka.

Montre Livingston © kubaurbanczyk.pl

Imprezę zdecydowanie zaliczam do udanych, genialne miejsce (Mellowpark), świetny występ naszego teamu (Tomek Przybylik pierwszy w amatorach, Nils w pro), słoneczna pogoda, publika, dopisały (prawie ...) wszystkie aspekty! Temat rozwinę z całą pewnością, dziś zapraszam na jedną klatkę zrobioną dzień przed zawodami.

Skater to Montre Livingston - bez wątpienia jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych rolkarzy. Niesamowite połączenie stylu, skuteczności, dużej dozy kreatywności i wyobraźni stawia go w czołówce światowego skatingu (co zresztą potwierdził zajmując ex aequo z Nickiem Lomaxem, Davidem Sizemoorem i Nilsem Jansonem pierwsze miejsce w zawodach). Gdy robiliśmy to zdjęcie Montre nie odpuścił po pierwszej udanej próbie, po obejrzeniu zdjęcia stwierdził że nie jest dość dobre bo nie patrzy się w obiektyw ... Niby detal, ale jednak istotny, współpraca z kimś takim to gwarancja udanych zdjęc dla fotografa!

Montre Livingston - Cloudy night 360 off, zapraszam!

Oceń // średnia ocena: 0

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (1)

Remek 2013/06/26 15:26:29
Witam Występujemy z propozycją wzięcia udziału w projekcie, którego celem jest propagowanie i promocja najlepszych artykułów polskich blogerów zajmujących się szeroko rozumianą kulturą i rozrywką. Kulturalna Szafka to w pełni niekomercyjny projekt, którego celem jest, z jednej strony - informować jak największe grono odbiorców o najciekawszych wydarzeniach; z drugiej strony – pasjonatom tematu, a więc blogerom, dziennikarzom i recenzentom, udostępnienie przestrzeni działania, na której będą mogli przekazywać innym swój punkt widzenia na temat wybranych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych. Interesuje nas wszystko co związane jest z tak zwaną kulturą wysoką i popularną. Wszystko, co zajmuje Was na co dzień, a co potencjalnie zająć może również innych – a więc kino, teatr, muzyka, grafika, sztuki piękne, literatura oraz inne dziedziny szeroko rozumianej kultury – to sedno Kulturalnej Szafki. Nasz FanPage, organizacja non-profit, to również świetne miejsce promocji prowadzonych przez Was blogów i stron tematycznych. Naszym zdaniem Wasz blog w pełni spełnia wszystkie nasze kryteria dlatego wychodzimy z propozycją podjęcia luźnej współpracy, której zakres polegać będzie na wymianie barterowej: Ze strony autora bloga/strony oczekujemy: - Informacji drogą mailową o gotowości wzięcia udziału w projekcie, co równoznaczne będzie z gotowością udostępnienia artykułów (rzecz jasna linkowanych bezpośrednio ze strony danego bloga!) - Informacji drogą mailową w przypadku, jeśli autor zechce polecić nam któryś ze swych opublikowanych lub dotąd nieopublikowanych artykułów. Z naszej strony zapewniamy: - Promocję (bezpłatną!) bloga i treści na nim zawieranych (niemal wszystkie informacje udostępniane czytelnikom Kulturalnej Szafki podawane są w formie postów zawierających link do strony źródłowej – Waszego bloga – oraz wybranego fragmentu danego artykułu, np. leadu). - Możliwość uczestniczenia w projekcie, którego celem jest udostępnienie odbiorcom najlepszych polskich blogów - Możliwość dotarcia, dzięki naszej działalności (w tym prowadzonych przez nas kampanii reklamowych na łamach Facebooka) do szerszego grona odbiorców. Zaplanowaliśmy intensywną kampanię reklamową Kulturalnej Szafki, której zasięg obejmie polskich użytkowników portalu społecznościowego Facebook. Innymi słowy – będzie o nas głośno. Informację mówiącą o chęci wzięcia udziału w projekcie (co oczywiście do niczego nie zobowiązuje, a zwraca jedynie naszą uwagę na danego bloga) proszę przesyłać na adres remek@klubszafa.pl. A jak to wygląda w praktyce: https://www.facebook.com/KulturalnaSzafka Z poważaniem - Remek Piotrowski - redakcja FanPage Kulturalna Szafka remek@klubszafa.pl
Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?