2014-02-18
dodano

Blade Weekend

2014/02/18  |  rolki   |  44  |  5  |   |  4.5

Zapraszam na relację z dość nietypowej imprezy "Blade Weekend", która odbyła się w chorzowskim skateparku SkateInPark w miniony weekend.

Blade Weekend © kubaurbanczyk.pl

Jej nietypowość wiąże się z bogatym i zróżnicowanym programem, w którym każdy znalazł coś dla siebie. Na brak atrakcji nie można było narzekać: warsztaty "I love rolki" prowadzone przez najlepszych w tym fachu, konkursy w skoku wzwyż i mini bitwy slalomowe, a na koniec zawody "agresywnych". W niedzielę prócz warsztatów odbyła się rolkowa dyskoteka, niestety nie udało mi się na nią dotrzeć, podobnie jak na sobotnią premierę filmu "Wymiatacze". Na szczęście twórcy wyszli na przeciw podobnym mi i udostępnili go na Youtube (link w inspiracjach na dole). Świetna produkcja - estetyczna, ciekawa, z całą masą bardzo dobrych skaterów i nowych miejscówek, przyjemnie zmontowana i pokolorowana. Kropką nad "i" jest muzyka która powoduje, iż 30 minut mija w mgnieniu oka. Polecam i zapraszam na zdjęcia!

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 4.5

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (5)

Basza 2014/02/18 11:35:26
Idealny start sezonu 2014! Oby więcej takich łączonych akcji!!!
♥KATO♥ 2014/02/18 11:55:45
super jezdzili! to bedzie znowu organizowane ?
Alik 2014/02/18 12:51:16
widze nowe kolory w fotach :) !!
Wojtek 2014/02/18 14:34:08
Lion King i Wzrok Gruchy The Best! pozdro do następnego!
kubaurbanczyk.pl 2014/03/21 12:08:36
@Kato - pewnie, że będzie :) @Alik - owszem, gratuluję spostrzegawczości, nowy C1 był w użyciu z tym materiałem :)
Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?