2014-09-15
dodano

Rzeszów Concrete Madness 2014

2014/09/15  |  rolki   |  48  |  5  |   |  4

Kolejna edycja Rzeszów Concrete Madness za nami. W zasadzie mógłbym przekleić tekst, który wygenerowałem by opisać Wam poprzednią edycję i wszystko z grubsza byłoby prawdą.

Rzeszów Concrete Madness 2014 © kubaurbanczyk.pl

I tym razem organizatorzy stanęli na wysokości zadania robiąc jedne z najlepszych zawodów rolkowych w Polsce. Skatepark (ze względu na betonową konstrukcję) wyglądał tak samo, ale udało im się wyeliminować większość niedociągnięć z minionych lat. Nic, tylko się cieszyć ... Po chłodnej analizie okazuje się, że jednak nie do końca. Dlaczego ? Odpowiedź kryje się w jednym słowie: frekwencja. Niestety, tym razem była niższa, niż w ubiegłych latach. Nie sprawdzałem jeszcze statystyk PRL za cały sezon, ale wydaje mi się że ta tendencja widoczna była przez większą część sezonu. Dlaczego ? Nie mam pojęcia ... Mamy coraz lepsze skateparki, coraz wyższy poziom jazdy wielu riderów, od czasu do czasu pojawiają się również wartościowe nagrody, rewelacyjny klimat zawodów rolkowych to już raczej standard, a gdy przychodzi dzień zawodów, to okazuje się, że jesteśmy naprawdę niszowym sportem. Co zawodzi ? Gdzie leży błąd ? Czekam na dyskusję w komentarzach, a leniuszków zapraszam na imprezę, która nie załapała się do tegorocznej ligii, ale z całą pewnością będzie interesująca. "Inline Jam" odbędzie się na wrocławskiej zajezdni (kryty skatepark) w listopadzie, więcej szczegółów wkrótce!

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 4

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (5)

synek 2014/09/15 16:56:51
mistrz ujęcia!
koszar 2014/09/15 18:22:56
Wypięte tyłki najlepsze :P Co do frekwencji- w Swarzędzu było z nią bardzo słabo. Nowy park, myślę, że naprawdę ciekawy a ilość uczestników jak i kibiców... no słaba. W Koziegłowach zawsze było ciekawie, teraz przeniosło się to do Swarzędza i jestem zawiedziony pod tym względem.
kamil 2014/09/16 10:25:01
Editow też jak na lekarstwo. Nikomu się nie chce i jeżdżą na swoich parkach.
jogurt 2014/09/16 16:39:31
miszcz :) super foty
Plu 2015/09/22 16:03:58
konkret foty! z przyjemnoscią sie ogląda, pozdro
Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?