2015-06-26
dodano

Ta ostatnia niedziela ...

2015/06/26  |  rolki   |  20  |  4  |   |  0

... była dość mokra i zupełnie nie zapowiadała się na udany dzień na rolkach. Na szczęście okazało się, że przelotne opady deszczu nie są w stanie zepsuć solidnej zajawki rolkowej.

Ta ostatnia niedziela ... © kubaurbanczyk.pl

Mimo niesprzyjających warunków odwiedzili mnie moi krakowscy ulubieńcy: Mateusz Kowalski i Michał Kostrzyński i przywieźli ze sobą oświęcimskiego emigranta - Pawła Narasa. Pierwszą miejscowką był lokalny oświęcimski spot DIY na którym dołączył do nas Karol Korczyk, niestety już po chwili deszcz zmusił nas do poszukania zadaszonego miejsca. Wiata nad miejskim targowiskiem spełniła swoją rolę znakomicie, kilka znalezionych kamieni i desek zwiększyło możliwości wykorzystania miejscówki. Niestety wszystko, co dobre szybko się kończy - po około godzinie jazdy zostaliśmy kulturalnie poproszeni o jej zakończenie ... Udało nam się pstryknąć kilka zdjęć i nagrać pare klipów do nowej produkcji filmowej z Krakowa, a przede wszystkim pooddychać rolkowym powietrzem. Sesje z ta ekipa są bardzo motywujące, to doświadczeni i dojrzali rolkarze, którzy znają swoje możliwości i nie mają problemów z ich pokazaniem. Czyni to moją "pracę" bardzo łatwą i przyjemną.

A już jutro zapraszamy do Oświęcimia na zawody połączone z nightskatingiem oraz warsztatami I Love Rolki :) Start o godzinie 13 na terenie skateparku w Oświęcimiu, do zobaczenia!

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 0

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (4)

wojtek M 2015/06/26 11:32:17
hehe :) kurde co ta kiełbaska tam robi ;)
Basza 2015/06/26 11:39:36
Michał filmuj bliżej !! Masz fisheye a jestes tak daleko od przeszkody ...
kubaurbanczyk.pl 2015/06/26 11:53:24
jaka kiełbaska ? :)
CanisLatrans 2015/06/26 14:03:26
koZak!
Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?