2015-09-18
dodano

Tom Alquist

2015/09/18  |  rolki   |  3  |  0  |   |  0

Tom Alquist, to jedna z osób, którym zawdzięczam złapanie zajawki na jazdę na rolkach. Jego wyczyny w filmie Hoax potargały mi głowę na drobniutkie kawałki ...

Tom Alquist © kubaurbanczyk.pl

Już jutro odbędzie się czwarta edycja zawodów Rzeszow Concrete Madness, podczas których wyłoniony zostanie Mistrz Polski w agresywnej jeździe na rolkach. W związku z tym do Polski przyjechali pierwsi zagraniczni zawodnicy ostrzący zęby na ów tytuł. Trzech z nich mozna było wczoraj spotkać (i wspólnie pojeździć) na katowickiej skateplazie. Byli to: Jacob Juul, Artiz Ortega oraz Tom Alquist. Rolkarzom nazwisk tych przedstawiać nie trzeba, tych mniej zorientowanych odsyłam do editów i filmów na youtube, na których to można zobaczyć umiejętności chłopaków (linki w "inspiracjach" na dole).

Tom Alquist to jedna z tych osób, przez które pokochałem rolki. Europejska ikona naszego sportu, jeździ od ponad 20 lat i ciągle jest w formie! Udało mi się namówić go na zdjęcie, poniżej stylowy top soul w jego wykonaniu.

Dla tych, którzy nie zdążyli na spotkanie z chłopakami jest jeszcze szansa: ekipa pojawi się w sobotę w Rzeszowie (ma równiez być Nils Janson i Joe Atkinson). A dla tych którzy nie będą mogli z nami być firma e-transmisje przygotowała relację na żywo dostępną na www.rzeszowconcretemadness.com (start o 10:30).

Do zobaczenia na Rzeszów Concrete Madness!

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 0

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (0)

Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?