2015-11-16
dodano

Krakusy

2015/11/16  |  rolki   |  11  |  0  |   |  3

Dziś zapraszam na zdjęcia, których nastrój zupełnie nie koresponduje z aurą za oknem. Jest poniedziałek, 16 listopada i pogoda w Oświęcimiu nie daje żadnych nadziei na rolkowe sesje w najbliższych dniach.

Krakusy © kubaurbanczyk.pl

Sięgam więc do archiwum i zapraszam na kilka zdjęć, które powstały w czerwcu. Miejscówki na których pstrykaliśmy czekały na swoich amatorów od ponad roku - pokazywałem je kilku riderom, ale nie było chętnych do jazdy na nich. Z pomocą przyszli Michał Kostrzyński, Mateusz Nocuń i Leszek Leżak, którzy pokazali, że street skating to to, co krakowscy riderzy lubią najbardziej. Odwiedziliśmy kilka miejsc w Oświęcimiu i pobliskich Brzeszczach, siadło wiele dobrych tricków, foto relacja na dole wpisu.

Korzystając z okazji chciałbym Wam przybliżyć postać Matusza Nocunia. Zdjęcia jego ewolucji pojawiały już na blogu i towarzyszyły głównie relacjom z zawodów. Przez długi czas kojarzyłem go właśnie z dobrą skateparkową jazdą: skoki, obroty, flipy, a wszystko to z dużą dawką stylu. Od kilku lat coraz częściej widuję go na strecie. Mateusz pochodzi z Miechowa, ale od kilku lat stacjonuje w Krakowie gdzie najczęściej można go spotkać na rolkach. Na codzień urzędnik, po godzinach świetny rider, który w ramach podsumowania kończącego się sezonu opublikował niedawno ciekawy streetowy edit. Warto obejrzeć, ogromnym plusem jest duża różnorodność miejscówek i tricków. Są solidne gapy, są poręcze, murki, jest też sporo kreatywnej i technicznej jazdy - każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Polecam edit i zapraszam na zdjęcia!

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 3

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (0)

Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?