2016-02-11
dodano

Efka on tour!

2016/02/11  |  rolki   |  2  |  1  |   |  3.7

Efka on Tour to wspólny projekt I Love Rolki oraz Eweliny Czapli, który ma na celu popularyzowanie jazdy slalomowej oraz organizacji warsztatów slalomowych w Polsce.

Efka on tour! © kubaurbanczyk.pl

Ewelinę poznałem w 2010 roku przy okazji mojej pierwszej sesji slalomowej. Przyjechała z siostrą i koleżanką, były raczej nieśmiałe, ale nadrabiały poziomem jazdy. Zwracały się do mnie per "pan" ...

Po latach pracy z środowiskiem aggressive (gdzie dominuje płeć męska) możliwość fotografowania dziewczyn sama w sobie była miłą odmianą. Na przestrzeni ostatnich 5 lat spotykaliśmy się kilkanaście razy i w różnych sceneriach pracowaliśmy nad zdjęciami slalomowymi. Zdecydowanie lubię współpracować z siostrami Czapla: są kreatywne, nie boją się wyzwań ni nowych pomysłów i zawsze mają jakiś ciekawy trick w zanadrzu.

Od czasy kiedy siostry Czapla wyjechały do Warszawy spotykamy się niestety rzadziej (co w przyszłości nadrobimy mam nadzieję). Pomimo iż nie pstrykamy razem, regularnie odwiedzam ich fan page i obserwuję, co ciekawego porabia Czapla Team. I o to początkiem stycznia dowiaduję się że jedna z nich wyjeżdża na 3 tygodniowo tour po Polsce. Sama, bez mamy, bez sióstr, bez team managera. 3 tygodnie podróżowania, warsztatów, pokazów, noclegów u mniej lub bardziej znajomych ludzi, nowi ludzie, miejsca, sytuacje ... Słowem: Efka jedzie na tour!

Śmiało mogę powiedzieć, że siostry Czapla dorosły - przynajmniej te dwie starsze ;) Slalomowy tour po Polsce to zdecydowanie nowość - może nawet i na skalę międzynarodową. Darmowe warsztaty, nauka podstaw slalomu, pokazy, możliwość poznania jednej z najlepszych slalomistek na świecie - to wszystko proponuje wam Efka podczas swojego touru. Spotkania adresowane są do wszystkich miłośników jazdy na rolkach, a także do tych, którzy jeszcze nie jeżdżą, ale chcieliby rozpocząć swoją rolkową przygodę. Efka da Wam też możliwość podejrzenia warsztatu, uzyskania porad i odpowiedzi na wiele pytań związanych z slalomem, a przede wszystkim poznacie wielu nowych ludzi, którzy dzielą nasza pasje i przyszli na spotkanie dokładnie po to samo, co Wy.

W imieniu Eweliny i całej ekipy I love rolki zapraszam na tour, szczegóły na Facebook`u!

© kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 3.7

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (1)

agat 2016/02/11 10:14:39
katowicki przystanek turu był super!
Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?