2016-06-20
dodano

Nitro World Games

2016/06/20  |  rolki   |  4  |  0  |   |  4.5

W minionym tygodniu opublikowana została lista rolkarzy zaproszonych na Nitro World Games. Znaleźli się na niej Roman Abrate, Chris Haffey, Dave Lang, Wake Shepman, CJ Wellsmore. Zapowiada się niesamowita impreza!

Nitro World Games © kubaurbanczyk.pl

Czym jest Nitro World Games ? Nową formułą zawodów, która może pomóc sportom ekstremalnym w wejściu na kolejny poziom popularności (również tej medialnej). Niestety nasze rodzime media o tym fakcie nie informują. Zachowują się trochę tak, jak gdyby po Euro 2016 świat miał się skończyć i generalnie niewiele uwagi poświęcają tym dyscyplinom, w których człowiek nie używa piłki. A szkoda ...

Już za niecały miesiąc w Salt Lake City odbędzie się pierwsza edycja tej imprezy. Organizatorami są ekipa Nitro Circus, NBC Sports oraz Komisja Sportu Stanu Utah, a transmisja będzie dostępna w stacji NBC w godzinach najlepszej oglądalności! Zawodnicy będą rywalizować w 7 kategoriach: FMX, FMX Biggest Trick, BMX Best Trick, BMX Triple Jump, Skate Best Trick, Scooter Best Tricks, Inline Best Tricks, a kibice (za pośrednictwem aplikacji mobilnych) będą mieli wpływ na wyniki zawodów. Lata temu zostaliśmy (w dużej mierze na "własne" życzenie) wyrugowani z X-Games - zawodów nazywanych "igrzyskami sportów ekstremalnych". Teraz rolki dostały od Travisa Pastrany kolejną szansę na powrót do amerykańskiego świata mediów. Zaproszeni zawodnicy mają niebagatelne umiejętności, ale czy uda im się przekonać do siebie (i do rolek) publiczność ? Odpowiedź na to pytanie już 16 lipca :)

Zdjęcia do wpisu (przedstawiające Romana Abrate oraz CJ Wellsmore`a) pochodzą z dwóch edycji Winterclash. Losy Nitro World Games możecie śledzić na http://nitroworldgames.com/!

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 4.5

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (0)

Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?