2016-07-04
dodano

PTG All Day 2016

2016/07/04  |  rolki   |  15  |  0  |   |  5

Półmetek zawodów Polskiej Ligii Rolkowej za nami. Zapraszam na relację z imprezy PTG All Day 2016!

PTG All Day 2016 © kubaurbanczyk.pl

W sezonie 2016 rozgrywki Polskiej Ligi Rolkowej zmieniają swoje oblicze (oraz formę). Do cyklu zawodów ligowych zaliczone będą tylko 4 eventy: Never Winter Jam we Wrocławiu, PTG All Day (i te dwa wydarzenia są za nami), zawody Piaskownica JAM w Piasecznie oraz finał, który najprawdopodobniej odbędzie się we wrześniu w Chorzowie. Organizatorzy ligi starają się stworzyć wydarzenie, które przyciągnie większą ilość publiczności, a w perspektywie - również startujących. Nie było mi dane pojawić się na NWJ, ale sobotnie zawody w Katowicach napawają optymizmem.

PTG All Day odbywało się po raz 5. Pogoda dopisała, trochę gorzej było z frekwencją. Były warsztaty dla początkujących, warsztaty I love rolki dla tych trochę bardziej zaawansowanych, zawody dla najmłodszych oraz tych najlepszych, a na deser blade cross. Po zawodach odbyło się afterparty oraz wystawa zdjęć pokazujących Katowice i rolki autorstwa Łukasza Siekanowicza.

Pomysł dokoptowania zawodów dla najmłodszych rolkarzy do PTG All Day powstał w głowach Sebastiana Gruby. i Tomasza Kwietnia. Wspólnie zainicjowali oni w czerwcu nowy cykl zawodów w jeździe agresywnej na rolkach skierowany do tych najmłodszych - Rollcamp Champions. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem, w tym sezonie na pewno odbędą się 2 kolejne kompetycje (najbliższa w trakcie Rollcamp`u), o szczegółach postaram się poinformować.

Fajnie obserwować, jak zawody w jeździe agresywnej na rolkach ewoluują. Od imprez, które atrakcyjne były jedynie dla startujących, po propozycję spędzenia ciekawego dnia dla całej rodziny. Dobra robota chłopaki, oby tak dalej!

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 5

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (0)

Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?