2016-07-30
dodano

Rolkowe newsy

2016/07/30  |  rolki   |  7  |  1  |   |  5

Na blogu wakacyjny zastój. Statystyki odwiedzin podpowiadają, że raczej jeździcie na rolkach, niż szukacie o nich informacji w Internecie.

Rolkowe newsy © kubaurbanczyk.pl

To cieszy i motywuje do dalszej pracy. Czerwiec i lipiec upłynął pod znakiem wielu ciekawych ustawek i pstrykniętych zdjęć. Efekty poznacie jesienią. A dziś garść informacji z polskiego świata rolek.

Trwa (organizowany przez Hedonskate) Green Lungs Tour czyli rolkowa podróż Tomka Przybylika i Łukasza Malewskiego przez Polskę. Szczegóły na facebook`u, zachęcam do spotkania się z tymi dwoma miglancami - to absolutna czołówka polski w jeździe na rolkach!

Już pierwszego sierpnia rozpocznie się Rollfest czyli wakacyjny festiwal rolek. Każdy rolkarz o nim słyszał, nie każdy był. Wybieram się tam po raz pierwszy, postaram się zrobić ciekawą relację i opisać tą mistyczną imprezę. Wspólnie z organizatorami planujemy też ciekawą ustawkę foto, której efektem będą Rollfestowe kalendarze. Szczegóły na miejscu, widzimy się niebawem!

Kolejnym wydarzeniem, na którym planuję się pojawić jest finał cyklu "Letni Roll Żory". 14 sierpnia na żorskim skateparku odbędzie się kolejna edycja zawodów, a przed zawodami co niedzielę o godzinie 14 można skorzystać z darmowej nauki jazdy, szczegóły na facebook`u.

W lipcu i sierpniu na oświęcimskim skateparku odbywają się DARMOWE lekcje jazdy na rolkach, desce, bmx i hulajnogach. Tak, nie przejęzyczyłem się, lekcje są darmowe. Wystarczy pojawić się ze swoim sprzętem, uśmiechem na ustach i wiarą w swoje możliwości, resztą zajmą się instruktorzy. Za imprezę odpowiedzialna jest skateboardschool.pl, inicjatorem serii jest Piotr Wiśniewski aka Wiśnia. szczegóły na plakacie. Na zakończenie wakacji w Oświęcimiu odbędą sięrównież zawody, o szczegółach poinformuję Was niebawem.

I tyle na dziś. Do wpisu dołączam kilka zdjęć zrobionych wiosną tego roku w Żorach, jeździ Adrian Lipiński. Kolejne wpisy pojawią się w sierpniu (relacja z Rollfestu oraz z "Letni Roll Żory"), a od września kubamabloga znowu rusza pełną parą!

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 5

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (1)

Heniek 2016/07/31 11:39:58
PROFESKA NA 100% PANOWIE ! Widzimy się na Letnim Roll'u :D
Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?