2016-08-29
dodano

Oświęcimski Chillout

2016/08/29  |  rolki   |  30  |  2  |   |  4.5

Świetna pogoda, sprawna organizacja i sporo ciekawych trików - tak w skrócie można podsumować sobotni "Oświęcimski Chillout".

Oświęcimski Chillout © kubaurbanczyk.pl

Tegoroczna edycja "Oświęcimskiego Chilloutu" była czwartą z kolei. Było gorąco, krótko i treściwie. O godzinie 14 na skateparku wystartowały warsztaty dla najmłodszych adeptów jazdy na rolkach, później przyszedł czas na zawody w jeździe agresywnej (kategorie junior oraz open), o 18 w asyście policji wyruszyliśmy na miasto. Trasa miała około 10 kilometrów, zaczynała i kończyła się na ulicy Szustera, w trakcie przejazdu dotarliśmy aż na osiedle Zasole. Cieszy pozytywna reakcja mieszkańców, może w przyszłym roku pojedzie nas więcej ?

Podziękowania dla wszystkich uczestników za udział a dla organizatorów za włożony wysiłek. Mam nadzieję, że w przyszłym roku promocja zawodów ruszy z odpowiednim wyprzedzeniem i spotkamy się w bardziej licznym gronie. Zapraszam na foto reportaż!

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 4.5

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (2)

arci 2016/08/29 12:52:47
fota misty Naraski mistrz!
looki 2016/10/14 12:02:07
:)
Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?