2016-09-26
dodano

Muzeum Śląskie

2016/09/26  |  rolki   |  10  |  1  |   |  5

Dziś zdjęcia z archiwum, reportaż z pierwszego rolkowego spaceru po terenach okalających nowe Muzeum Śląskie.

Muzeum Śląskie © kubaurbanczyk.pl

Zdjęcia zrobiłem 2 lata temu, krótko po ukończeniu pierwszych obiektów Muzeum. Architektura i jej rozmach już wtedy robiły wrażenie, dziś w tamtej okolicy stoi cały kompleks nowych budynków (oprócz Muzeum jest jeszcze Centrum Kongresowe oraz Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia) . Chciałbym częściej robić zdjęcia w takich miejscach - są estetyczne i dają spore możliwości, tak dla fotografującego, jak i dla jeżdżącego.

Marek Doniec przygotowuje się do kolejnego sezonu zimowego i jednocześnie wraca powoli do zdrowia po kontuzji jakiej nabawił się na nartach. Po kilku owocnych sezonach współpracy z Markiem Dońcem jego niedyspozycja wymusiła na nas ponad roczną przerwę w działaniu. W minionym tygodniu Marek zgłosił gotowość powrotu do tematu co bardzo mnie cieszy, mam nadzieję że uda nam się coś pstryknąć jeszcze tej jesieni. Niebawem postaram się też opisać trochę bardziej szczegółowo, co tak bardzo ciągnie mnie do współpracy z nim (oprócz tego, że jest mega gościem i legendą polskich rolek ...) i pokażę Wam kilka niepublikowanych klatek z jego udziałem.

A dziś reportaż z Muzeum Śląskiego, jeżdżą Marek Doniec oraz Krzysiek Kunert, zapraszam!

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 5

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (1)

MD 2016/09/25 15:46:59
Wypas!
Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?