2017-01-16
dodano

Korba Crew Street Mixtape

2017/01/16  |  rolki   |  11  |  0  |   |  5

Witam w Nowym Roku! Roku, który zapowiada się dla rolek obiecująco: nowe twarze, nowe triki, nowy sprzęt, kolejna próba reaktywacji bloga ... Dziś zapraszam na premierę filmu "Korba Crew Street Mixtape" oraz na kilka zdjęć z naszego wspólnego wypadu do Ostrawy.

Korba Crew Street Mixtape © kubaurbanczyk.pl

Film - jak sam tytuł wskazuje - jest swego rodzaju "mixtapem", zlepkiem klipów, różnych stylów jazdy, pomysłów, gatunków muzycznych. Wspólnym wyznacznikiem jest 100% streetowa jazda i zajawka na rolki. Nie ma podziału na profile, jeżdżą reprezentanci Korba Crew oraz wielu innych rolkarzy z całej Polski (miedzy innymi Tomo, Knypo, Jogurt, Michał Kostrzyński). Materiał nagrywany był głównie na terenie Śląska, ale są triki z Łodzi, Trójmiasta, Warszawy, Ostrawy i kilku innych miast. Film podlinkowany jest na dole wpisu, zachęcam do obejrzenia i komentowania. Chłopaki włożyły w produkcję sporo serca i to widać, lubię takie produkcje i zdecydowanie polecam seans :)

Co do naszej wycieczki za południową granicę, to plan był piękny i ambitny, ale wyszło jak zawsze. Mieliśmy spotkać się z lokalnymi rolkarzami i iść na dobry, czeski street. Końcem końców spędziliśmy 3 godziny na skateparku w ponad 30 stopniowym upale, co spowodowało, iż na street ledwie starczyło sił. A i lokalnych wymiataczy też nie udało nam się końcem końców spotkać. Na szczęście polska ekipa dała rade, kilka zdjęć poniżej. Najciekawszą poręcz spotkaliśmy pod sam koniec dnia (2 ostatnie zdjęcia), udało się ją komuś zjechać czy nie ? Odpowiedź w filmie :)

Z innej beczki: jeśli dobrze zrozumiałem to, co Chris Haffey napisał na swoim Instagramie w jednym z ostatnich wpisów w 2016 roku, to w stanach w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia w TV można było zobaczyć retransmisję Nitro World Games. Jak dla mnie nie lada gratka, przypominają się czasy młodości, gdy rolki leciały na Eurosporcie :) I z całą pewnością sygnał, że ktoś, kto decyduje o dużych biznesach dał w pewnym sensie rolkom zielone światło. Co będzie dalej ? Zobaczymy!

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 5

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (0)

Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?