2017-03-10
dodano

Ogłoszenia parafialne

2017/03/10  |  rolki   |  2  |  0  |   |  4

Sezon zbliża się wielkimi krokami, pogoda dopisuje, czekam z niecierpliwością aż ruszymy pełną parą na street. Dziś na blogu garść bieżących informacji ze świata rolek, zapraszam!

Ogłoszenia parafialne © kubaurbanczyk.pl

W lutym odbyła się kolejna edycja Winterclash`a czyli największych europejskich zawodów w agresywnej jeździe na rolkach. Polska była godnie reprezentowana, Tomek Przybylik dokonał historycznego wyczynu zajmując drugie miejsce w kategori PRO. Radość ogromna, tym bardziej że Tomo to młody człowiek. Mam nadzieję, że prawdziwa rolkowa kariera dopiero go czeka! Po Winterclashu Tomek wybrał się z mocną polską ekipą do Barcelony celem nagrania klipów. Na efekty czekam z niecierpliwością, tym większą iż filmował (oraz niebawem zmontuje) to Radek Kojtych - jeden z najlepszych “kamermanów” w naszym rolkowym grajdołku. Na focie powyżej Tomek Przybylik w trakcie rozdania nagród na Winterclashu, poniżej edit z imprezy autorstwa Przemka Madeja.

W Polsce sezon zainaugurowaliśmy podczas Blade Day o których to zawodach pisałem w minionym tygodniu. W trakcie imprezy premierę miała najnowsza krakowska produkcja filmowa p.t. “Sail City”. Film dostępny jest jako VOD pod tym linkiem, cena to jedyne 5 jurków, oglądałem, warto, polecam! Miałem przyjemność towarzyszyć chłopakom na kilku ustawkach, w bliżej nieokreślonej przyszłości pokażę więcej zdjęć.

© kubaurbanczyk.pl

Aby lepiej zrozumieć (a przynajmniej spróbować to zrobić) klimat “Sail City” polecam zapoznać się z dokumentem “Ja to ktoś Inny” produkcji Hashashins. Film ten przedstawia Łukasza Mazura - rapera, filozofa, równocześnie jednego z ciekawszych polskich rolkarzy. Niewiele tłumaczy, ale przybliża klimat krakowskiej ekipy.

Nowy edit opublikował również niezwykle utalentowany Eryk aka Enrique Pilch. Estetyka produkcji zupełnie nie w moim typie, ale całość jest ciekawa, sprawnie zmontowana z muzyką, a przede wszystkim Eryk pokazał tam sporo ciekawych i kreatywnych trików, polecam!

Edit podsumowywujący rok 2016 opublikował niemłody już poznański rolkarz Adam Olejniczak. Wbrew treściom, które sam zainteresowany wygłasza w dyskusjach na internetowych forach nadal potrafi on jeździć i w realu nie stroi się tak, jak rozpowiada w internecie. I dobrze, edit przyjemnie się ogląda, produkcje Adama od zawsze cechował profesjonalny montaż, kamera, pomysł na produkcję. Nie inaczej jest i tym razem, polecam!

Oceń // średnia ocena: 4

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (0)

Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?