2017-04-12
dodano

Lurys

2017/04/12  |  rolki   |  1  |  0  |   |  5

Poprzedni wpis spotkał się z całkiem niezłym przyjęciem z Waszej strony. Pojawiły się nawet głosy, że zdjęcia estetyczne, że miasto ładne, a ich bohater niebrzydki. Druga część zdjęć niebawem, dziś temat jeszcze poważniejszy. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc dla osoby bardzo zasłużonej dla rozwoju rolek w Polsce.

Lurys © kubaurbanczyk.pl

Chyba każdy młody sport, czy większa społeczna inicjatywa ma takich ludzi, którym zawdzięcza bardzo wiele. I choć niekoniecznie są nadal aktywni, to bez nich nie byłoby tego, co mamy. Twórca firmy Lurys, pan Ryszard "Lurys" Kołodziejczak to z całą pewnością jedna z takich osób. Jego firma tworzyła pierwsze ubrania na polskim rynku dedykowane specjalnie dla rolkarzy, to także on organizował pierwsze Mistrzostwa Polski w agresywnej jeździe na rolkach oraz tworzył jedne z pierwszych skateparków w polsce. Po wielu dobrych latach przyszło mu zmagać się z chorobą (a raczej chorobami), początkiem marca lekarze musieli amputować mu kolejną część stopy. Kilka dni temu w jednym z programów informacyjnych Polsatu pojawił się prawie 3 minutowy reportaż poświęcony panu Lurysowi, jego problemom oraz akcji, którą rozkręcili rolkarze by mu pomóc.

Przechodząc do sedna: chciałbym Was prosić o wsparcie inicjatywy mającej na celu zebranie środków na protezę nogi. Jej koszt, to ponad 50 tysięcy złotych. Wierzę, że wspólnymi siłami uda nam się tą kwotę zebrać! Pomóżmy mentorowi, wielu z nas bez pana Ryszarda nie byłoby tymi kim są obecnie!

Poniżej podaję dane konta, na które można wpłacać pieniądze. Akcja Pomóż Ryśkowi "Lurys", numer konta: PL 14 1160 2202 0000 0000 3342 4618, przelew prosimy opatrzyć informacją “Dla Ryszarda Kołodziejczaka", kod SWIFT banku: BIGBPLPW, nazwa banku: Bank Millennium S.A.. Gdyby ktoś chciał przekazać 1% podatku dochodowego na ten sam cel, to łapcie KRS 0000133286 (z dopiskiem "Dla Ryszarda")!

Oceń // średnia ocena: 5

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (0)

Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?