2017-05-22
dodano

Pilch Bros

2017/05/22  |  rolki   |  11  |  3  |   |  5

Braci Pilch na rolkach zobaczyłem po raz pierwszy w okolicach 2014, od razu zrobili na mnie dobre wrażenie. Od pewnego czasu coraz częściej ze sobą współpracujemy i wiele wskazuje na to, iż ten trend utrzyma się.

Pilch Bros © kubaurbanczyk.pl

Bodźcem do powstania dzisiejszego wpisu jest fakt stworzenia przez braci fanpage`a poświęconego jeździe na rolkach. Pilch Bros dostępny jest pod adresem https://www.facebook.com/PilchBros i w zamyśle ma być medialnym oknem katowickiej sceny rolkowej na świat (widzianej oczami Eryka i Patryka rzecz jasna!). Chłopaki planują regularne publikacje, w których chcą pokazywać swoje i nie tylko dokonania, całość ma odbywać się rodzinnymi, sielskim klimacie. Patrząc na ich wiek i inspiracje liczę na świeżość i coś, co zaskoczy starą gwardię.

Przez długi czas myliłem ze sobą, dziś wiem że choć są to bracia, to sporo ich różni. Ot choćby styl jazdy, pomysł na nią. Zresztą sami zobaczcie jak jeździ Eryk:

Dla porównania równie krótki edit Patryka:

Jako pierwszy zaczął jeździć Patryk. Eryk (młodszy brat) uprawiał w tym czasie różne sporty nie przejawiający wielkiego zainteresowania rolkami. Po czasie okazało się że i dla niego rolki to jest to. Ich wspólna przygoda trwa od kilku lat, jeżdżą głównie w Katowicach, uczą jeździć innych i zarażają tą pasją kolejne osoby. Jazda braci robi wrażenie, jest zdecydowanie widowiskowa i kreatywna. Obaj wiedzą, co to styl, pomysł na siebie i swoją jazdę.

Zapraszam na zdjęcia pokazujące jazdę chłopaków na oświęcimskich skateparkach. Zachęcam też do regularnego odwiedzania fanpage`a (znajdziecie na nim między innymi świeży edit do którego zdjęcia prezentuję poniżej), wrótce więcej materiałów z ich udziałem!

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 5

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (3)

Basza 2017/05/22 18:49:52
Trzymam kciuki za projekt chłopaki, moja krew!
Dominik Kielan 2017/05/30 14:39:16
Mega. Powodzenia !!!
2017/11/26 03:23:41
Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?