2017-06-26
dodano

Drugie urodziny 034 Shot Bar

2017/06/26  |  rolki   |  32  |  0  |   |  5

Drugie urodziny 034 Shot Baru w Częstochowie stały się okazją do zainaugurowania rolkowego lata. W minioną sobotę w mieście świętej wieży odbyły się niewielkie, acz bardzo udane zawody zaliczane do Polish Rolling League.

Drugie urodziny 034 Shot Bar © kubaurbanczyk.pl

Mimo sloganu informującego o "zawodach" atmosfera była koleżeńska i swobodna, zupełnie nie było czuć rywalizacji. To od pewnego czasu cecha charakterystyczna naszej ligi, co prawda obniża widowiskowość, ale powoduje że klimat spotkań jest po prostu wyśmienity. Pogoda dopisała, część riderów zawitała z rodzinami, a w ciągu trwania zawodów na miejscówkach pojawiały się i znikały kolejne postaci z częstochowskiej sceny. Same przeszkody były dobrane tak, by raczej każdy mógł pojeździć co zaowocowało ciekawymi trickami. Pierwsze miejsce standardowo już zajął Tomek Przybylik, drugie Karol Byrski, a trzecim podzielili się Michał Kostrzyński oraz Bartek Malec.

Wielkie podziękowania dla Żeta za organizację eventu, sponsorów za nagrody, publiki i uczestniczących za pojawienie się. Kolejny przystanek na wakacyjnej mapie - Rzeszów Carpatia Extreme Festival 2017. Zapowiada się duża impreza, więcej szczegółów znajdziecie na FB.

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 5

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (0)

Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?