2014-02-12
dodano

Surf City South w Oświęcimiu

2014/02/12  |  rolki   |  10  |  2  |   |  4

Po krótkiej przerwie wracam do tematyki rolek, tym razem zapraszam na znaną Wam już z mojego bloga miejscówkę położoną nieopodal Oświęcimia oraz na skatepark w tym samym mieście.

Surf City South w Oświęcimiu © kubaurbanczyk.pl

Zaprzyjaźniona ekipa SCS w składzie Mateusz Kowalski, Michał Kostrzyński, Cerb i Ernest pokazała naprawdę solidne triki! Lubię z nimi pracować, mają bardzo kreatywne podejście do jazdy, szukają ciekawych, estetycznych (nadających się do zdjęć) spotów no i przede wszystkim bardzo dużo i często jeżdżą. Film, o którym wspominam w poprzednich wpisach ("Surf City") to właśnie ich produkcja. Jest już dostępny na Vimeo, ponownie zachęcam do obejrzenia, linki znajdziecie na dole wpisu w "inspiracjach".

W ubiegłych latach mniej więcej na przełomie stycznia i lutego zgłaszałem bloga do startu w konkursie "Blog Roku". Zachęcony wynikami z poprzednich edycji chciałem spróbować i tym razem. Niestety przegapiłem o półtorej godziny "deadline" dla zgłaszających i to by było na tyle z udziału w tegorocznej edycji. Może za rok się uda ... ? Zapraszam na zdjęcia!

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 4

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (2)

Maju 2014/02/12 16:12:11
Jak zwykle kawał dobrej roboty !!!
Basza 2014/02/13 09:30:40
ostatnia fotka !! SCS rules.
Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?