2014-02-20
dodano

Goście

2014/02/20  |  rolki   |  8  |  1  |   |  5

Pierwsza fala rolkarzy agresywnych pojawiła się w Oświęcimiu w drugiej połowie lat 90. Niestety ta sama fala zmyła się dość szybko i już w okolicach roku 2000 jeździliśmy w 4, a po 2002 regularnie na rolkach pokazywał się tylko Paweł Naras.

Goście © kubaurbanczyk.pl

W tamtych czasach większość zdjęć, które pstrykałem to zdjęcia naszej lokalnej załogi. Po latach ekipa rolkowa prawie ta sama (brakuje jednej osoby - Michał wracaj na rolki!), ale zajawka na wspólną jazdę najczęściej bierze górę nad potrzebą pstrykania. Więc pstrykam tu przede wszystkim gości. .. We wtorek odwiedziła nas ekipa z Żor oraz Palu Lubaszka z Olkusza. Sytuacje takie jak te są dla mnie bardzo wygodne: mogę popstrykać zdjęcia bez przemierzania zbędnych kilometrów. Lokalny skatepark mam coraz bardziej "wypstrykany", jest mi coraz trudniej znaleźć pomysł na ciekawe zdjęcie, ale obecność tak świetnych skaterów motywuje i napędza do działania. Jeżdżą Palu Lubaszka, Adrian Lipiński, Paweł Naras i Przemek Szkup, zapraszam na zdjęcia!

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 5

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (1)

looki 2014/02/20 12:25:24
dziwne oswietlenie mroczne ale fajne!!
Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?