2014-03-27
dodano

Sezon 2014 rozpoczęty!

2014/03/27  |  rolki   |  14  |  3  |   |  5

Umawiając się na pierwsze tegoroczne zdjęcia na streecie z Gufim i Anteną sądziłem, że wybierzemy się na jakieś "delikatne" i niewielkie miejscówki - takie w sam raz na rozgrzewkę.

Sezon 2014 rozpoczęty! © kubaurbanczyk.pl

Przecież to dopiero początek sezonu, chłopaki będą się chciały rozjeździć a ja będę mógł się "rozstrzelać". Już pierwsza poręcz, którą upatrzył sobie Gufi wyprowadziła mnie z błędu co do pierwszego założenia. Na solidnym "łamańcu" zrobił top soula 180 out, rozpędzał się do niego przejeżdżając przez ulicę, na której ruch wstrzymali motocykliści. Trick Anteny z drugiej miejscówki (pierwsza we wpisie) to wyższa szkoła jazdy: backside niffty do 180 safety z lądowaniem ponad dwa metry niżej. Kolejne spoty, to dalszy rozwój akcji, "zdjęciowo" najbardziej spodobała mi się żółta barierka, którą odkryliśmy przypadkowo przy jednym z supermarketów. Antena zrobił tam kilka fajnych i stylowych trików, pojawią się w one jednym z kolejnych wpisów.

Sezon zapowiada się obiecująco, skaterzy, którzy wyrazili chęć współpracy w tym roku dają mi gwarancję, iż nie będę się nudził. Gufi, Antena, Michał Kostrzyński, Kowal, Marek Doniec, Kacper Nosek, Jogurt, Knypek, Josh Glowicki to tylko niektórzy z nich. Wszystkich aktywnie jeżdżących (i nie tylko) zapraszam na stronę http://polishrollingleague.pl/, gdzie znajdziecie szczegółowe informacje o "Never Winter Jam" - imprezie, która od kilku lat inauguruje sezon rolkowy w Polsce. Warto też przeczytać artykuł o zmianach w lidze w bieżącym sezonie. Tych, którym podoba się nie tylko agresywna jazda na rolkach ekipa "I love rolki" zaprasza w najbliższy weekend do Warszawy na wiosenne warsztaty na Stadionie Narodowym. Szczegóły na stronie projektu, o kolejnych wydarzeniach będę się starał informować Was na bieżąco. Zapraszam na zdjęcia!

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 5

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (3)

looki 2014/03/27 09:06:33
który to już twoj sezon na rolkach albo z aparatem ?
knyp 2014/03/27 09:42:38
Solid!!!
piotrmarek1982 2014/03/27 21:13:50
ach
Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?