2014-06-10
dodano

PTG

2014/06/10  |  rolki   |  12  |  2  |   |  4

2 tygodnie temu na oświęcimskim skateparku odbyły się zawody, a po nich prawie 150 osób ruszyło na Night Skating czyli wieczorny przejazd ulicami miasta.

PTG © kubaurbanczyk.pl PTG © kubaurbanczyk.pl

Mimo najszczerszych chęci nie udało mi się tam być, na szczęście mogłem wysłuchać relacji z pierwszej ręki: po zawodach nocował u mnie Karol Byrski - konferansjer i sędzia w jednej osobie oraz Dżibi - zdobywca trzeciego miejsca. Chłopaki są z Nysy, zdjęcia Karola pojawiały się już na blogu ale nie miałem okazji aby go przedstawić. Zarówno on jak i Dżibi, to nieliczni reprezentanci następnego "pokolenia" rolkarzy w naszym kraju. Obydwaj jeżdżą bardzo efektownie, wyróżnia ich styl i pomysł na ciekawą jazdę. Sekcję (czyt. część filmu) poświęconą jeździe Karola można zobaczyć w produkcji Surf City o której wspominałem już na blogu, link do krótkiego editu Dżibiego znajdziecie w "inspiracjach" na dole wpisu. W niedzielę wspólnie z żoną odwieźliśmy chłopaków na pociąg, a po drodze na katowicki dworzec zatrzymaliśmy się na krótką sesję na PTG. Młodzież z Nysy pokazała jak się jeździ, mam nadzieję że uda nam się niebawem ponownie popracować, może tym razem na streecie ? Są młodzi, a pracuje się z nimi lepiej, niż z niejednym starym wyjadaczem. Nie są znudzeni, dbają o precyzję przy wykonywaniu trików, pozycję ciała, ułożenie rąk, "szukają" obiektywu, a przede wszystkim czerpią radość z jazdy na rolkach - czegóż chcieć więcej? Zapraszam na kilka klatek z PTG, jeżdżą Karol Byrski i Sebastian Dżbik!

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 4

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (2)

Basza 2014/06/10 15:56:26
future!
looki 2014/06/23 16:36:29
ładnie jeżdżą!
Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?