2015-11-09
dodano

Rolki po trzydziestce

2015/11/09  |  rolki   |  2  |  2  |   |  4

Mateusz Kowalski wypuścił właśnie nowy edit zatytułowany "30+" i zamknął nim usta wszystkim tym, którzy twierdzą, że rolki to sport dla nastolatków ...

Rolki po trzydziestce © kubaurbanczyk.pl

Jeden z bardziej aktywnych polskich skaterów Mateusz Kowalski opublikował wczoraj kolejny edit "roczny". Zdecydowanie warto go obejrzeć. Nie odkryję ameryki, jeśli napiszę, że Koval i jego jazda na rolkach są jak wino: im starsi, tym lepsi.

Film powstał w okresie lipiec - październik 2015. Nie powstałby jednak, gdyby jeden z większych wolnomyślicieli polskiej sceny rolkowej (ironizuję, ale trochę mi go brakuje - był barwną postacią i wiedział do czego rolki służą) nie wymyślił, że na jakiś czas kończy przygodę z rolkami i odsprzeda Mateuszowi swoją kamerę. Zepsutą, co odpowiednio wydłużyło całą transakcję, ale uszkodzony przesuw kasety, nie jest przeszkodą, która powstrzymałaby Kovala przed nakręceniem editu. Nie powstrzymało go nawet to, o czym wspominałem w poprzednim poście czyli brak chętnych na streetową jazdę. Wspólnie z Mateuszem Nocuniem odwiedzili Warszawę, Kraków, Rzeszów i Oświęcim, gdzie zbierali materiał do editu. Były też ustawki z Bartoszem Kidackim i Sebastianem Grubą czyli najlepszymi poszukiwaczami spotów w Polsce. Nie obyło się bez kontuzji (uszkodzony bark, kontuzja biodra), ale podobnie jak w minionych sezonach, tak i w 2015 Mateusz Kowalski dopiął swego i edit wypuścił zmontowawszy go wspólnie z wspomnianym już ex-właścicielem kamery (który niebawem wróci na rolki - taką mam nadzieje).

Myślę, że gdyby dzikie koty polubiły rock&rolla i jazdę na rolkach, to jeździłyby dokładnie tak, jak robi to Mateusz Kowalski! Poniżej 2 klatki prezentujące kocura w locie, obydwie powstały w trakcie zbierania materiałów do editu (więcej zakulisowych materiałów pokazywałem Wam we wpisie "Ta ostatnia niedziela ..."). No i oczywiście zachęcam do obejrzenia editu o dość wymownym tytule "30+"!

© kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 4

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (2)

Piotr 2015/11/09 22:57:05
Mateusz! Jak widać po 30 da się nieźle napier..... na rolkach! Mega dobre kadry Kuba!
basza 2015/11/10 10:10:24
dzięki Kuba za dobre słowa :) edit Kovala jest boski. jak takie coś nie robi zjawy młodym zajawki na ulicę to już nic nie pomoże.
Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?