2016-04-29
dodano

Alter Molo

2016/04/29  |  rolki   |  22  |  2  |   |  5

Natłok obowiązków utrudnia mi ostatnio publikację wpisów, na szczęście udaje mi się regularnie ustawiać z ekipą na zdjęcia. Zapraszam na relację z wizyty w hotelu oraz restauracji Alter Molo!

Alter Molo © kubaurbanczyk.pl

Rzadko mamy możliwość jazdy (i fotografowania) na terenie obiektów takich jak ten. Nowo powstający hotel i restauracja nie są miejscem, w którym rolkarze są mile widziani. Tym razem było zupełnie inaczej, właściciel nie tylko wiedział o naszej obecności, ale i sam towarzyszył nam na rolkach (co widać na jednym ze zdjęć). Dzięki Artur za pozwolenie na tą sesję!

Miejsce jest bardzo estetycznie zaprojektowane i wykonane, choć daleko jeszcze do finału, to już widać dużą dbałość o szczegóły. Adrian i Eryk poskakali gdzie się dało (i gdzie skakać nam pozwolono - nie było samowolki!), a Paulina wykorzystała ogromny atut jazdy slalomowej - zapotrzebowanie na niewielką powierzchnię do jazdy. Daje to bardzo duże możliwości - mogliśmy zrobić zdjęcia na basenie, w kręgielni czy na hali magazynowej producenta paluszków Beskidzkich.

Po skończonej sesji pojechaliśmy do Tychów gdzie spotkaliśmy ekipę z Sosnowca. Zaliczyliśmy krótką sesję na skateparku i na streecie - ale o tym w kolejnym odcinku. Jeżdżą Paulina Czapla, Eryk Muszyński i Adrian Lipiński, zapraszam!

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 5

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (2)

2016/05/04 03:52:44
2023/01/11 05:58:21
Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?