2016-06-14
dodano

Skatepark Oświęcim

2016/06/14  |  rolki   |  9  |  3  |   |  5

Jest połowa czerwca, a na moich dyskach w folderze “sezon 2016” jest więcej zdjęć wyjazdowych, niż tych z Oświęcimia. Po dwóch latach “trybu stacjonarnego” znowu udaje mi się wygospodarować trochę więcej czasu i pracować nad nowymi zdjęciami na wyjazdach.

Skatepark Oświęcim © kubaurbanczyk.pl

Tyle tytułem wstępu i zapowiedzi kolejnych publikacji. Przekornie ten wpis prezentuje zdjęcia z mojego lokalnego, oświęcimskiego skateparku. 2 tygodnie temu odwiedzili mnie Kacper Nosek oraz Michał Kostrzyński z mamą. Nosek wpadł i pokazał, że wbrew informacjom przenoszonym krakowską pocztą pantoflową nadal jeździ i to wcale nie najgorzej. Co prawda nie błyszczał swoimi firmowymi przejściami, ale nie stracił nic na płynności i dynamice jazdy. Kostrzyński pokazał, że krótka przerwa w jeździe niewiele zmieniła w jego umiejętnościach (potwierdził to tydzień później na streecie w Krakowie). Pojawił się też Marcin Wasielewski i jego poplątane inside`owe nogi. Wszystko to na zdjęciach poniżej!

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 5

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (3)

wasyl 2016/06/14 12:50:52
niedzielny klimat na dzielni .. najlepszy!
Paweł 2016/06/14 15:35:59
Ciekaw jestem jak długo uda Ci się wyciskać z tej miejscówki takie dobre rzeczy.
Mazur 2016/06/15 17:14:56
Przy tym potencjale, jaki ma ozzy, to jego pisklaczenie na parkach jest marnowaniem talentu. Dude stop doin the same shit over and over!
Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?