2016-09-22
dodano

Skatepark w Wodzisławiu Śląskim

2016/09/22  |  rolki   |  9  |  6  |   |  5

W miniony poniedziałek miałem przyjemność spotkać się z Radkiem Kojtychem (i jego mamą). Miejscem spotkania był skatepark w Wodzisławiu Śląskim, celem - a jakże - zrobienie kilku zdjęć.

Skatepark w Wodzisławiu Śląskim © kubaurbanczyk.pl

Radek od 2 lat mieszka w Bristolu, co nie daje nam zbyt wielu możliwości współpracy w temacie fot rolkowych. Na szczęście nie uciął on zupełnie kontaktu z krajem. Regularnie odwiedza Polskę i często wizyty te motywowane są jego chęcią startu na zawodach Polish Rolling League. Nie inaczej było i tym razem, Radek wpadł na finały PRL do Chorzowa. Przed odlotem zdążył wygospodarować chwilę na spontaniczną sesję.

Czasu mieliśmy niewiele (a skrócił go jeszcze mój ukochany kuzyn, jego zdjęcia z tej sesji opublikuję niebawem), ale o mojej ulubionej porze na zdjęcia. Skatepark prezentuje się bardzo ciekawie, byłem tam po raz pierwszy, ale z całą pewnością jeszcze tam wrócę. A Wam polecam wycieczkę na "Extreme Day Wodzisław", które odbędą się już w najbliższą sobotę. Szczegóły na Facebook`u.

W przerwie między zdjęciami Kojot opowiadał jak ciężko pracuje nad nowym tajnym projektem. Ale wiadomo, że w rolkach "tajny" znaczy "wszyscy wiedzą". A więcej dowiecie się niebawem, dziś mogę jedynie zdradzić iż będzie to solidny streetowy profil!

I jeszcze smutna informacja z ostatniej chwili: genialny rolkarz Michel Prado jest w stanie śpiączki farmakologicznej. Wczoraj został zaatakowany na skateparku w Barcelonie przez deskarza, któremu nie spodobało się woskowanie murku (najpierw uderzył dziewczynę Michela) ... Jeśli chcecie mu pomóc, to odwiedźcie https://www.generosity.com/medical-fundraising/help-michel-prado i wspomóżcie go finansowo. Pokażmy mu że nasze środowisko jest monolitem, każda pomoc się liczy, a pieniądze będą szczególnie potrzebne po wybudzeniu (oby jak najszybszym). Obym miał dla Was jak najmniej wiadomości tego typu w przyszłości ...

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 5

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (6)

Żeciu 2016/09/22 11:23:07
Piękna sprawa panowie! zazdro!
kubaurbanczyk.pl 2016/09/22 12:25:20
nie ma zazdro Żeciu, ustawmy się wreszcie! no chyba, że mi sesji z KJT zazdrościsz ;)
CanisLatrans 2016/09/22 14:59:06
Oby więcej takich Sesji!
Michal Mad Max 2016/09/22 16:21:03
Best photographer in indusry!
mortvideo 2016/09/22 18:17:13
MEGA WYPAS!
Jola 2016/09/23 09:20:44
Super zdjęcia, zachwycona jestem, mama i Radek-piękna para, pozdrawiam!
Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?