2017-04-20
dodano

Okno pogodowe

2017/04/20  |  rolki   |  8  |  2  |   |  5

Kalendarzowa wiosna trwa ale aura za oknem nie rozpieszcza. Od kilku dni pada śnieg z deszczem, wieje zimny wiatr i perspektyw na jazdę brak ...

Okno pogodowe © kubaurbanczyk.pl

Przy takiej pogodzie chęć podróżowania na rolkowe ustawki maleje (podobnie jak szansa, że jazda dojdzie do skutku). Tym bardziej cieszą każde promienie słońca i związane z nimi odwiedziny znajomych dające możliwość popstrykania (i pojeżdżenia) w mojej okolicy. Przed świętami dobrą pogodę upolowali i odwiedzili mnie bracia Pilch, a kilka dni po nich wpadł Knypo. Zdjęcia Pilchów czekają na swoją kolej (bracia wymyślili ciekawą akcję, szczegóły niebawem), dziś kilka klatek Knypka.

Na skateparku spotkaliśmy 4 młodych rolkarzy z Oświęcimia i okolic. Posypały się długie slide`y i grind`y, przejścia, 360, 540 i wiele innych, ciekawych trików. Oby tak dalej, jeśli chłopaki wytrwają w zajawce, to za kilka lat będę miał niezłą ekipę do zdjęć.

Oświęcimski skatepark zbiera wśród tych rolkarzy, którzy go odwiedzili bardo dobre recenzje. Lubię tu fotografować, przyzwyczaiłem się do tego miejsca, ale ciągle dostarcza mi ono nowych pomysłów. Adrian Lipiński zasugerował, byśmy pomyśleli nad cyklicznymi spotkaniami, które odbywałyby się tu raz w miesiącu. Wspólna jazda na relaksie połączona z robieniem zdjęć. Zaraziłem pomysłem firmę Intruz, obiecała wspierać inicjatywę fantami. Jesteście zainteresowani ? Wstępnie planujemy iż spotkania będą odbywały się raz na miesiąc, w niedzielne popołudnia, czekam na komentarze i sugestie!

Jeżdżą Adrian Knypo Lipiński oraz Karol Korczyk, zapraszam!

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 5

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (2)

Pawel Komosa 2017/04/20 13:10:04
Piszę się na ustaweczkę, tym bardziej że Oświęcim to dobry kierunek na moto tripy a do tego roleczki miodnie.
Tomasz Ryba 2017/04/20 22:17:09
Jestem za dawaj tylko info kiedy
Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?