2018-11-22
dodano

Reaktywacja

2018/11/22  |  rolki   |  7  |  1  |   |  5

W poprzednim wpisie wspomniałem, że ostatnimi czasy rzadko sięgałem po aparat. Powoli zmieniam ten stan rzeczy, a prezentowana dziś sesja jest tego dowodem.

Reaktywacja © kubaurbanczyk.pl

Kubamabloga i ja to klasyczny przykład irracjonalnego patozwiązku. Po niemal dwuletniej przerwie w pstrykaniu i rocznej w publikowaniu materiałów na blogu okazuje się, ze żaden z nas nie może żyć bez tego drugiego. Blog zostawiony sam sobie wpada w otchłań totalnego zapomnienia, ja solo (no ... niezupełnie - z żoną i dwójką dzieci na głowie) też zaczynam mieć problemy z pamięcią. Po kilku miesiącach rozmyślań nad sprawą dochodzę więc do wniosku, że lepiej jednak fakty spisać, niż nie spisać. Wracam więc do gry.

Wracam spokojnie, małym ale za to całkiem aktualnym setem zdjęć z Adrianem Lipińskim i Karolem Korczykiem w rolach głównych. Prezentowane dziś foty powstały w 2018 roku, ale kilka pokazanych dziś miejscówek, to podróż sentymentalna. W późnych latach dziewięćdziesiątych zrobiłem w tych miejscach bardzo podobne zdjęcia Pawłowi Narasowi. Parę lat po ich powstaniu jakiś idiota ukradł mi komputer a wraz z nim sporą część archiwum zdjęć rolkowych z lat 95 - 2003. Paweł zaś po zdobyciu tytułu Mistrza Polski w roku 2015 powiesił rolki na kołku. Niestety ...

Ciesze się że wróciłem, pstrykaniu towarzyszy ten sam dreszcz emocji, który pojawiał się na początku foto przygody. Przerwa zrobiła swoje, czuję świeżość i chęć powrotu do fotografii rolkowej. Czas pokaże na ile okaże się to realne tym bardziej, ze samo pstrykanie i obróbka to część sukcesu. Fotograf musi być dziś małą agencją i zadbać o wszystko: od znalezienia tematu (chętnych na streetowe fotki w tym wypadku - co nie nie jest już takie proste, jak było np 10 lat temu) przez jego pełną realizację aż po dystrybucję i publikację zdjęć. W moim przypadku do pełni szczęścia prócz zdjęć potrzeba jeszcze pomysłu na wpis na blogu i tekstu do niego. A z pisaniem zawsze miałem ciężko. Dlatego myślę nad nową formułą bloga która ułatwi mi regularne publikowanie zdjęć. Więcej info wkrótce, zapraszam na zdjęcia!

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 5

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (1)

rena 2018/12/12 17:57:11
śliczne fotografie!
Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?