2013-02-01
dodano

Lato na basenie

2013/02/01  |  rolki   |  19  |  0  |   |  4

Etap głosowania SMSowego w konkursie Blog Roku 2012 dobiegł wczoraj końca.

Lato na basenie © kubaurbanczyk.pl

Dzięki Waszym SMSom kubamabloga uplasował się na 5 pozycji (w ubiegłym roku był w drugiej dwudziestce), co oznacza wykonanie założonego planu - wejścia do finału. Reszta w rękach komisji.

Dziękuję za wszystkie wysłane wiadomości, miło jest mieć świadomość iż są w Polsce ludzie którym zależy na promocji rolek, docieraniu z nimi do coraz szerszych kręgów odbiorców. Po to przede wszystkim bloga do konkursu zgłaszałem - aby dotrzeć ze zdjęciami i zajawką na rolki do nowych ludzi, aby pokazać że ten sport ma całkiem ludzkie oblicze i może go uprawiać każdy. Statystyki odwiedzin strony tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, iż był to dobry pomysł, zyskałem nowych odbiorców co niezmiernie mnie cieszy.

Tyle o konkursie, dzisiaj na blogu zdjęcia zrobione w czerwcu 2012 na Śląsku, w basenie który czekał na remont przed sezonem. A że “przed sezonem” akurat wypadło w czerwcu, czyli remont najprawdopodobniej wypadł “w sezonie” ? Ot, nasza polska rzeczywistość :) Jeżdżą Kowal, Szczur, Elektryk i Basza, zapraszam!

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 4

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (0)

Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?