2011-12-05
dodano

Negatyw w MegaClubie

2011/12/05  |  muzyka   |  20  |  2  |   |  4

Zgodnie z zapowiedzią, która pojawiła się w moim ostatnim wpisie, zapraszam na zdjęcia z trasy Negatyw Virus Autumn Eurotour.

Negatyw w MegaClubie © kubaurbanczyk.pl

Na pierwszy ogień idzie relacja z ostatniego koncertu całej trasy, który odbył się w MegaClubie w Katowicach. Koncert ten był szczególnie ważny, ponieważ (Mietal podkreślał to w w czasie koncertu) grali "u siebie", co na pewno dodatkowo motywuje i sprawia ogromną radość, ale i podnosi poprzeczkę: ta właśnie publika słyszała i oglądała ich już wiele, wiele razy. Negatyw i tym razem nie zawiódł, koncert był naprawdę udany i niesamowicie nastrojowy. Dla tych, którzy nie mieli okazji być na koncertach chłopaków TVP Kultura wyemituje w styczniu koncert zarejestrowany w chorzowskim Planetarium (szczegóły podam w jednym z kolejnych wpisów).

Zapraszam na zdjęcia!

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 4

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (2)

londonfan 2011/12/07 09:41:05
kiedy zdjęcia z koncertu w Londynie ?
kubaurbanczyk.pl 2011/12/12 17:12:16
pojawią się, pewnie jeszcze w tym roku :)
Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?