2017-07-10
dodano

Loversi Street Band

2017/07/10  |  muzyka   |  4  |  1  |   |  5

Dominik Kielan, to postać która w minionym dziesięcioleciu zabłysła na polskiej scenie inline, po to by szybko zniknąć z niej na ładnych kilka lat. Na szczęście powrócił on na rolki. Co więcej - prezentuje je w zupełnie nowym kontekście.

Loversi Street Band © kubaurbanczyk.pl

Barwna postać: rolkarz, zawodowy barman, uliczny artysta. Jego jazdę na rolkach znałem na długo, zanim poznałem go osobiście. Był w pewnym momencie swojego życia jednym z bardziej obiecujących rolkarzy w Polsce. Niestety później zmienił priorytety i na jakiś czas zarzucił rolki na kołek. Wrócił niedawno, w weekendy można go spotkać na zawodach rolkowych lub na deptaku, gdzie nie tylko jeździ na rolkach, ale jest bohaterem oryginalnego performansu. Widziałem już wielu ulicznych artystów, ale Dominik jest pierwszym który połączył rolki i gitarę. Jaki jest tego efekt ?

Oceńcie sami, najlepiej na żywo w nadchodzący weekend - okazja nadarzy się w Rzeszowie, gdzie odbędzie się Carpatia Extreme Festival 2017. Zapraszam w imieniu organizatorów, tegoroczna edycja to nie tylko rolki, ale również BMXy i deskorolka. Pula nagród to 30 000 zł, szykuje się naprawdę niezła impreza!

Dla tych, którzy nie dotrą na festiwal, lub chcieliby dowiedzieć się więcej dołączam link do fanpage`a Dominika: Loversi Street Band. Znajdziecie tam daty nadchodzących występów oraz filmiki z próbkami jego możliwości. Zdjęcia dołączone do wpisu powstały na PTG, gdzie spotkaliśmy się w maju tego roku. Kontuzja, której Dominik nabawił się przed moim dotarciem uniemożliwiła nam przeprowadzenie typowej rolkowej sesji, na szczęście udało mi się zrobić kilka zdjęć w trakcie miniwystępu.

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 5

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (1)

2017/11/26 03:18:08
Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?