2015-10-13
dodano

Wygiełzów

2015/10/13  |  rozne   |  12  |  0  |   |  1.5

Większość moich podróży na przestrzeni ostatnich 10 lat związana była z rolkami. Odkąd na świecie pojawiła się Tosia, uległo to "delikatnej" zmianie. Po roku stacjonowania w domu i najbliższych jego okolicach nieśmiało rozpoczynamy pierwsze wspólne podróże.

Wygiełzów © kubaurbanczyk.pl

I tak oto w pewien wrześniowy weekend trafiliśmy do Wygiełzowa. Tam właśnie, u stóp średniowiecznego zamku Lipowiec znajduje się Nadwiślański Park Etnograficzny, a w nim skansen będący tematem dzisiejszych zdjęć. Miejsce ciekawe i dość fotogeniczne, prezentujące ludową architekturę i ekspozycje związane z życiem codziennym, a wszystko to w odtworzonym krajobrazie wsi, miasteczka oraz dworu. Jeśli ktoś lubi takie klimaty, nie powinien się nudzić :)

No dobrze, ale skąd pomysł na taki wpis na moim blogu? Kilka tygodni temu mój dobry znajomy Piotrek Głodzik wyruszył na foto-wyprawę swoich marzeń. Przebieg podróży opisuje na specjalnie przygotowanej stronie, którą znajdziecie pod adresem www.lofotenmydream.com. Chciałbym Was zachęcić do odwiedzin oraz śledzenia losów Kasi, Piotrka i ich PassastoHotelu. Gwarantuję, że znajdziecie tam wiele naprawdę niebanalnych zdjęć i historii!

Piotrek pstryka na Lofotach, my z Tosią i Ewą w Wygiełzowie, bunkrów nie ma, ale też jest zajebiście ... Zapraszam na kilka skansenowych widoków!

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 1.5

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (0)

Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?