2017-09-11
dodano

Nieobojętni

2017/09/11  |  rozne   |  19  |  3  |   |  5

Dziś wpis zupełnie nie związany z rolkami. W Oświęcimiu powstają aktualnie dwa filmy poświęcone historii miasta i okolic. Zapraszam na zdjęcia z planu najnowszej produkcji Stowarzyszenia Auschwitz Memento.

Nieobojętni © kubaurbanczyk.pl

Film będzie nosił tytuł "Nieobojętni" i opowiada o pomocy niesionej więźniom KL Auschwitz przez ludność Oświęcimia i okolic, zarówno zorganizowanej (AK oddział Sosienki), jak i indywidualnej. Zdjęcia potrwają do końca września, data premiery nie jest jeszcze znana.

Co ciekawe, w Oświęcimiu powstają obecnie 2 (zupełnie niezależne od siebie) produkcje filmowe poświęcone miastu i jego historii. Drugą jest projekt pana Mirosława Ganobisa i ekipy miłośników historii "Bunkrowcy". Pracują oni nad historią poświęconą Bernardowi Schretterowi. Niestety nie znam szczegółów, ale podejrzewam, iż za jakiś czas informacje o filmie pojawią się na stronie http://www.oswiecim-auschwitz.com (film stworzyła ta sama ekipa).

Zapraszam na krótki reportaż planu filmu "Nieobojętni".

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 5

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (3)

nigdy więcej! 2017/09/12 16:46:50
klimat!
nigdy więcej! 2017/09/12 16:47:43
i sprytnie wprowadzona historia!
2017/11/26 03:27:56
Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?