2018-11-12
dodano

100 lat

2018/11/12  |  rozne   |  6  |  0  |   |  5

Ciężko zdobyć się na pierwszy wpis po ponad rocznej przerwie na blogu. Ciężko tym bardziej, iż aparat przeleżał większą część tego czasu w szafie.

100 lat © kubaurbanczyk.pl

Na przekór głównej tematyce strony zaczynam nie rolkowo. Dla niektórych ciężko strawnie, dla mnie bardzo pozytywnie i radośnie z wielu powodów. Cieszę się, że wziąłem udział w tym wydarzeniu, że mieszkam w wolnym i niepodległym kraju, że spotkałem w niedzielę na ulicy tylu uśmiechniętych i dobrze nastawionych do życia i do siebie nawzajem rodaków. Na zupełnie innej płaszczyźnie rozpierała mnie radość, że znowu zabrałem ze sobą aparat i robię zdjęcia. A post factum najbardziej ucieszyło mnie, że problemy pokazywane i szeroko omawiane w telewizorni i innych mediach minionej epoki zdawały się tego dnia zupełnie nie dotyczyć naszego małego miasta. Byliśmy razem, a nie przeciwko sobie. To zdecydowanie był dobry dzień.

Zapraszam na krótki reportaż z spotkania i wspólnego przemarszu ulicami miasta mieszkańców Oświęcimia. Rzecz działa się 11 listopada 2018, w 100 rocznice odzyskania niepodległości przez Polskę!

P.S. Rolki wrócą na bloga i to już niebawem.

© kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl © kubaurbanczyk.pl

Oceń // średnia ocena: 5

  dziękuję!

Podziel się linkiem


930px

Komentarze (0)

Wypełnij poniższy formularz by zostawić swój komentarz:


To już koniec tego wpisu, trwa ładowanie .


Jeśli temat Cię zainteresował, to może rzucisz okiem na inne zdjęcia ?